• 1488
  • 0

6 نکته خودرو

6 نکته خودرو

تعمیرات خودرو خصوصا انواع لوکس آن نه تنها کار افراد معمولی نیست بلکه برخی تعمیرگاه ها نیز تخصص و تجربه کافی را برای رفع ایرادات آن ندارند.

بنابراین جهت رفع اشکالات ماشین هایی مانند لکسوس و تویوتا تنها به تعمیرگاه تویوتا تخصصی و تعمیرگاه لکسوس تخصصی مراجعه نمایید تا از آسیب های بیشتر به خودرو خود جلوگیری کرده باشید.

در خصوص جلوگیری از آسیب های بیشتر رعایت برخی نکات نیز بسیار مهم می باشد .

  1. در بعضی نمایندگی‌های فروش خودرو و یا مراکز سرویس ماشین ، قطعه هایی وجود دارند که به کارایی بیشتر خودرو کمک می کند و در برخی موارد استفاده از این قطعات می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های ماهانه‌ شما و مانع برخی آسیب ها شود . بنابراین بهتر است با تحقیق و بررسی کافی از ان ها استفاده کنید .
  2. محافظ کف خودرویی که از نوع کارخانه ای آن قیمت بالایی ندارد به شکلی خاص برای خودروی شما طراحی گردیده اند و باعث محافظت خودرو شما می شوند. سعی کنید از مدل های اورجینال و ساخت کارخانه ان استفاده نمایید .
  3. اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که برف زیادی می‌بارد بهتر است برای فصل زمستان تایرهای بسیار با کیفیت و خوبی داشته باشید . همچنین رینگ و تایر دوم خود برای فصل زمستان حتما تهیه نمایید . کسانی که در خانه فضای کافی برای نگهداری از تایر زمستانی ندارند برخی فروشندگان خودرو فضای نگهداری تایر را نیز در اختیار شما قرار می‌ دهند.
  4. در بدنه‌ی خودروهای جدید برای جلوگیری از زنگ‌زدگی از فولاد گالوانیزه شده بکار می رود. ولی افرادی که در مناطق پر برف زندگی می‌کنند برای جلوگیری از پوسیدگی و خرابی بدنه ماشین خود با سرویس‌کار خودرو یا نمایندگی های فروش تماس بگیرند و از پیشنهادات تخصصی و حرفه ای ان ها بهره مند شوند .
  5. نیتروژن یک گاز پایدار می باشد و به این علت یک گاز بی اثر است که با مواد ساخت تایر هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد . همچنین نیتروژن نشتی کم‌تری نسبت به باد معمولی دارد . اگر قیمت آن با نیتروژن تایر را مناسب دیدید از آن استفاده نمایید .
  6. حتما آرام دزدگیر را روی خودرو خد نصب کنید . بسیاری از خودروهای جدید از طرف کارخانه مجهز به سیستم‌های ضد سرقتی می باشند اما اگر خودرویی که خریداری می‌کنید به آلارم دزدگیر مجهز نیست می‌توانید از نمایندگی درخواست کنید تا آن را بر روی خودرو نصب کنند و یا از بازار آلارم‌ مناسب خود را انتخاب و درخواست نصب دهید .

گذاشتن دیدگاه

دیدگاه شما ظرف مدت 24 ساعت منتشر می شود.

ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
LATEST POSTS
MOST VIEWED
TEXT WIDGET

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida vehicula dolor

تمام حقوق این وبسایت متعلق به تویوتا فریدونی میباشد. طراحی و سئو: طراح نت